RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 09.01.2023, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja

Rada Pedagogiczna

Dyrektor – mgr Agata Stawiarska

Wicedyrektor - mgr Monika Cichoń

Biblioteka szkolna:
mgr Anna Cieśla

Biologia:

mgr Magdalena Pluta-Ślusarz

Chemia:

mgr Paweł Wilk

Doradztwo zawodowe:
mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja muzyczna/muzyka/ognisko muzyczne:
mgr Łukasz Jugo

Edukacja plastyczna:
mgr Krystyna Dryka
mgr Beata Guściora
mgr Beata Małodzińska

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Krystyna Dryka
mgr Beata Guściora
mgr Beata Małodzińska

Ekologia:
mgr Elżbieta Dul

Filmoteka:

mgr Danuta Boczula

Fizyka:
mgr Paweł Wilk

Geografia:
mgr Elżbieta Dul

Historia:
mgr Ewa Krasoń

Informatyka / Zajęcia komputerowe:
mgr Krzysztof Sałek
mgr Beata Szewc

Język angielski:

mgr Danuta Boczula
mgr Beata Małodzińska

Język niemiecki:
mgr Łukasz Jugo

Język polski:

mgr Anna Cieśla
mgr Izabela Skowron

Logopeda:
mgr Monika Cichoń

Matematyka:
mgr Krzysztof Sałek
mgr Beata Szewc

Nauczyciel współorganizujący kształcenie:

mgr Ewelina Barszcz
mgr Krystyna Dryka
mgr Beata Guściora
mgr Ewa Krasoń
mgr Marta Marek-Byczek
mgr Izabela Skowron
mgr Marzena Ścipień

Pedagog szkolny:
mgr Agata Stawiarska
mgr Marzena Ścipień

Psycholog:
mgr Katarzyna Sokołowska

Plastyka:
mgr Marzena Ścipień

Przyroda:
mgr Elżbieta Dul

Religia:
mgr ks. Dominik Bucki

Rewalidacja:
mgr Monika Cichoń
mgr Krystyna Dryka
mgr Beata Guściora
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Agata Stawiarska
mgr Marzena Ścipień

Robotyka:
mgr Krzysztof Sałek

Rytmika:
mgr Ewa Hankus

Surdopedagog:
mgr Monika Cichoń
mgr Krystyna Dryka

Świetlica szkolna:
mgr Danuta Boczula
mgr Elżbieta Dul
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Beata Małodzińska
mgr Marek Mrzygłód
mgr Krzysztof Sałek
mgr Izabela Skowron

Technika:
mgr Beata Szewc

Tyflopedagog:
mgr Agata Stawiarska

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Ewa Krasoń

Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Beata Małodzińska

Wychowanie fizyczne/szkółka sportowa:
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Marek Mrzygłód
mgr Paweł Wilk

Wychowanie przedszkolne:

mgr Elżbieta Dul
mgr Ewa Hankus
mgr Anna Piątkowska

Zajęcia artystyczne:
mgr Łukasz Jugo

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze:

mgr Danuta Boczula
mgr Anna Cieśla
mgr Beata Szewc

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:
mgr Ewa Hankus



Opublikował: Sławomir Kaptur
Publikacja dnia: 09.01.2023
Podpisał: Sławomir Kaptur
Dokument z dnia: 13.01.2010
Dokument oglądany razy: 3 501