RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 29.09.2020, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Rada Pedagogiczna

Dyrektor – mgr Agata Stawiarska


Biblioteka szkolna:
mgr Anna Cieśla

Biologia:
mgr Magdalena Pluta-Ślusarz

Chemia:
mgr Edyta Białek

Doradztwo zawodowe:
mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja muzyczna/muzyka/ognisko muzyczne:
mgr Łukasz Jugo

Edukacja plastyczna:
mgr Krystyna Dryka
mgr Beata Guściora
mgr Beata Małodzińska

Edukacja wczesnoszkolna:
mgr Krystyna Dryka
mgr Beata Guściora
mgr Beata Małodzińska

Ekologia:
mgr Elżbieta Dul

Fizyka:
mgr Paweł Wilk

Geografia:
mgr Elżbieta Dul

Historia:
mgr Ewa Krasoń

Język angielski:
mgr Danuta Boczula
mgr Monika Cichoń
mgr Beata Małodzińska

Język niemiecki:
mgr Łukasz Jugo

Język polski:
mgr Anna Cieśla
mgr Danuta Boczula
mgr Izabela Skowron

Logopeda:
mgr Monika Cichoń

Matematyka:
mgr Krzysztof Sałek
mgr Beata Szewc

Nauczyciel współorganizujący kształcenie:
mgr Monika Cichoń
mgr Beata Guściora
mgr Iwona Kasza
mgr Ewa Krasoń
mgr Izabela Skowron
mgr Marzena Ścipień
mgr Aneta Wilk

Pedagog szkolny:
mgr Agata Stawiarska
mgr Aneta Wilk

Plastyka:
mgr Agnieszka Szymczyk

Przyroda:
mgr Elżbieta Dul

Religia:
mgr ks. Dominik Bucki
mgr ks. Tomasz Flis

Rewalidacja:
mgr Monika Cichoń
mgr Krystyna Dryka
mgr Beata Guściora
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Izabela Skowron
mgr Agata Stawiarska

Robotyka:
mgr Wiesław Bajdas

Rytmika:
mgr Ewa Hankus

Surdopedagog:
mgr Krystyna Dryka

Świetlica szkolna:
mgr Wiesław Bajdas
mgr Iwona Kasza
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Marek Mrzygłód
mgr Izabela Skowron
mgr Beata Szewc
mgr Marzena Ścipień

Technika:
mgr Wiesław Bajdas

Tyflopedagog:
mgr Agata Stawiarska

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Ewa Krasoń

Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Beata Małodzińska

Wychowanie fizyczne/szkółka sportowa:
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Marek Mrzygłód
mgr Paweł Wilk

Wychowanie przedszkolne:
mgr Elżbieta Dul
mgr Ewa Hankus
mgr Anna Obara-Fornal

Zajęcia artystyczne:
mgr Łukasz Jugo

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze:
mgr Danuta Boczula
mgr Anna Cieśla
mgr Elżbieta Dul
mgr Beata Guściora
mgr Beata Małodzińska
mgr Magdalena Pluta-Ślusarz
mgr Krzysztof Sałek
mgr Izabela Skowron

Zajęcia logopedyczne:
mgr Monika Cichoń

Zajęcia komputerowe/informatyka:
mgr Wiesław Bajdas

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:
mgr Monika Cichoń

Zajęcia szachowe:
mgr Wiesław Bajdas



Opublikował: Beata Szewc
Publikacja dnia: 29.09.2020
Podpisał: Sławomir Kaptur
Dokument z dnia: 13.01.2010
Dokument oglądany razy: 2 516