RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 22.01.2020, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Dostęp do pozostałych informacji publicznych

SKS

     W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klas V-VIII Publicznej Szkoły Podstawowej uczestniczą w dodatkowych zajęciach z wychowania fizycznego prowadzonych w ramach SKS. W trakcie zajęć doskonalą swoje umiejętności lekkoatletyczne, w grach zespołowych lub nabywają nowych umiejętności.
     Zajęcia prowadzone są przez p. Marka Mrzygłóda oraz p. Pawła Wilka.


PRZEDSZKOLE

     W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie Publicznego Przedszkole w Ślęzakach mogą korzystać z różnorodnych zajęć pozalekcyjnych. Należą do nich:

  • zajęcia matematyczno-przyrodnicze: p. Elżbieta Dul,
  • zajęcia taneczne: p. Bożena Pandura,
  • zajęcia logopedyczne: p. Monika Cichoń,
  • zajęcia plastyczne: p. Ewa Hankus,
  • zajęcia kulinarne: p. Anna Obara-Fornal.

„PRZEDSZKOLE TALENTÓW”

     W roku szkolnym 2019/2020 nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie „Przedszkole Talentów”, którego głównym celem jest rozwijanie potencjału dzieci, ich zainteresowań oraz talentów. Przedszkole powinno uczyć kreatywności najmłodszych poprzez wskazywanie możliwości rozwoju i poszukiwanie różnorodnych rozwiązań.
     Głównym koordynatorem konkursu w naszym przedszkolu jest p. Anna Obara-Fornal.


INSTA.LING

     Od 2013 roku uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślęzakach uczestniczą w programie Insta.Ling dla Szkół. Przy pomocy nauczycieli anglistów, p. Danuty Boczuli oraz p. Beaty Małodzińskiej, biorą udział w nauce słówek z języka angielskiego za pomocą tej platformy.
     Aplikacja Insta.Ling umożliwia uczniom naukę słówek poprzez quizy, dopasowuje poziom trudności do ich indywidualnego poziomu oraz motywuje ich do systematycznej pracy. Dzięki niej z kolei nauczyciele mają dostęp do szczegółowych raportów na temat systematycznej pracy i postępów swoich wychowanków.


„SZKLANKA MLEKA”

     W roku szkolnym 2019/2020 Szkoła Podstawowa w Ślęzakach bierze udział w programie „Szklanka mleka”. Celem programu jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych.
     W ramach programu uczniowie spożywają mleko białe i mleko smakowe o różnej zawartości tłuszczu, twarożki, sery i jogurty.


     „OWOCE W SZKOLE”

     W roku szkolnym 2019/2020 nasza Szkoła Podstawowa bierze udział w programie „Owoce w szkole”. Świeże owoce i warzywa dostarczane są do naszej placówki za pośrednictwem Agencji Rynku Rolnego. Korzystają z nich uczniowie klas I – V.Opublikował: Beata Szewc
Publikacja dnia: 22.01.2020
Podpisał: Sławomir Kaptur
Dokument z dnia: 19.11.2009
Dokument oglądany razy: 1 408