RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 13.10.2019, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Rada Pedagogiczna

Dyrektor – Agata Stawiarska


Biblioteka szkolna:
mgr Anna Cieśla

Biologia:
mgr Maria Pietrzyk

Chemia:
mgr Maria Bajdas

Doradztwo zawodowe:
mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja informatyczna/informatyka:
mgr Wiesław Bajdas

Edukacja muzyczna/muzyka/ognisko muzyczne:
mgr Łukasz Jugo

Edukacja plastyczna/plastyka:
mgr Agnieszka Szymczyk

Edukacja wczesnoszkolna:
mgr Krystyna Dryka
mgr Beata Guściora
mgr Beata Małodzińska

Ekologia:
mgr Elżbieta Dul

Fizyka:
mgr Paweł Wilk

Geografia:
mgr Elżbieta Dul

Historia:
mgr Ewa Krasoń

Język angielski:
mgr Danuta Boczula
mgr Monika Cichoń
mgr Beata Małodzińska

Język migowy:
mgr Sławomir Kozioł

Język niemiecki:
mgr Łukasz Jugo

Język polski:
mgr Anna Cieśla
mgr Danuta Boczula
mgr Izabela Skowron

Kółko przedmiotowe:
mgr Łukasz Jugo
mgr Krzysztof Sałek

Logopeda:
mgr Monika Cichoń

Matematyka:
mgr Krzysztof Sałek
mgr Beata Szewc

Nauczanie przedszkolne:
mgr Elżbieta Dul
mgr Ewa Hankus
mgr Anna Obara-Fornal

Nauczyciel wspomagający:
mgr Małgorzata Artyszuk
mgr Monika Cichoń
mgr Beata Guściora
mgr Agata Jarzębska
mgr Iwona Kasza
mgr Ewa Krasoń
mgr Marta Marek-Byczek
mgr Elżbieta Obara
mgr Izabela Skowron
mgr Aneta Wilk

Pedagog szkolny:
mgr Agata Stawiarska
mgr Aneta Wilk

Religia:
mgr ks. Tomasz Flis
mgr Sławomir Kozioł

Rewalidacja:
mgr Wiesław Bajdas
mgr Monika Cichoń
mgr Krystyna Dryka
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Izabela Skowron
mgr Agata Stawiarska
mgr Aneta Wilk

Robotyka:
mgr Wiesław Bajdas

Rytmika:
mgr Bożena Pandura

Surdopedagog:
mgr Krystyna Dryka

Świetlica szkolna:
mgr Iwona Kasza
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Sławomir Kozioł
mgr Marek Mrzygłód
mgr Bożena Pandura
mgr Beata Szewc

Technika:
mgr Wiesław Bajdas

Terapia logopedyczna:
mgr Monika Cichoń

Tyflopedagog:
mgr Agata Stawiarska

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Ewa Krasoń

Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Krystyna Rusin

Wychowanie fizyczne/szkółka sportowa:
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Marek Mrzygłód
mgr Bożena Pandura
mgr Paweł Wilk

Zajęcia szachowe:
mgr Wiesław Bajdas

Zajęcia wyrównawcze:
mgr Krystyna Dryka



Opublikował: Beata Szewc
Publikacja dnia: 13.10.2019
Podpisał: Sławomir Kaptur
Dokument z dnia: 13.01.2010
Dokument oglądany razy: 2 440