RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 09.12.2018, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Rada Pedagogiczna

Dyrektor – p . o. Agata Stawiarska


Biblioteka szkolna:

mgr Małgorzata Artyszuk
mgr Anna Cieśla

Biologia:
mgr Urszula Rożek

Chemia:
mgr Maria Bajdas

Doradztwo zawodowe:
mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja muzyczna/muzyka/ognisko muzyczne:
mgr Łukasz Jugo

Edukacja plastyczna/plastyka:
mgr Agnieszka Szymczyk

Edukacja wczesnoszkolna:
mgr Krystyna Dryka
mgr Beata Guściora

Fizyka:
mgr Paweł Wilk

Geografia:
mgr Beata Szewc

Historia:
mgr Ewa Krasoń

Język angielski:
mgr Danuta Boczula
mgr Monika Cichoń
mgr Beata Małodzińska
mgr Maria Tłuścik-Babula

Język migowy:
mgr Sławomir Kozioł

Język niemiecki:
mgr Łukasz Jugo

Język polski:
mgr Anna Cieśla
mgr Danuta Boczula
mgr Izabela Skowron

Kółko przedmiotowe:
mgr Łukasz Jugo
mgr Krzysztof Sałek

Logopeda:
mgr Maria Tłuścik-Babula

Matematyka:
mgr Iwona Kasza
mgr Krzysztof Sałek
mgr Beata Szewc

Nauczanie przedszkolne:
mgr Krystyna Dryka
mgr Ewa Hankus
mgr Beata Małodzińska
mgr Anna Piątkowska

Nauczyciel wspomagający:
mgr Małgorzata Artyszuk
mgr Krystyna Dryka
mgr Ewa Krasoń
mgr Elżbieta Obara
mgr Izabela Skowron
mgr Marzena Ścipień
mgr Maria Tłuścik-Babula
mgr Aneta Wilk

Pedagog szkolny:
mgr Halina Górnicz
mgr Agata Stawiarska
mgr Aneta Wilk

Przyroda / ekologia:
mgr Katarzyna Guła

Religia:
mgr ks. Tomasz Flis
mgr Sławomir Kozioł

Rewalidacja:
mgr Wiesław Bajdas
mgr Halina Górnicz
mgr Beata Guściora
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Izabela Skowron
mgr Agata Stawiarska
mgr Maria Tłuścik-Babula
mgr Aneta Wilk

Robotyka:
mgr Wiesław Bajdas

Rytmika:
mgr Bożena Pandura

Świetlica szkolna:
mgr Elżbieta Karpińska
mgr Marta Marek-Byczek

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Ewa Krasoń

Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Krystyna Rusin

Wychowanie fizyczne/szkółka sportowa:
mgr ks. Tomasz Flis
mgr Grzegorz Koptyra
mgr Marek Mrzygłód
mgr Paweł Wilk

Zajęcia artystyczne:
mgr Bożena Pandura

Zajęcia komputerowe/informatyka/edukacja informatyczna:
mgr Wiesław Bajdas

Zajęcia szachowe:
mgr Wiesław Bajdas

Zajęcia techniczne/technika:
mgr Wiesław Bajdas

Zajęcia wyrównawcze:
mgr Maria Bajdas
mgr Anna Cieśla



Opublikował: Beata Szewc
Publikacja dnia: 09.12.2018
Podpisał: Sławomir Kaptur
Dokument z dnia: 13.01.2010
Dokument oglądany razy: 2 303