RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 14.10.2014, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Dostęp do pozostałych informacji publicznych


„BIBLIOTEKA PRZYJAZNA UCZNIOWI”

     W roku szkolnym 2014/2015 nasz zespół bierze udział w ogólnopolskim konkursie pod nazwą „Biblioteka przyjazna uczniowi”. Został on zorganizowany przez Studium Prawa Europejskiego. Celem konkursu jest spopularyzowanie wśród uczniów w całej Polsce czytelnictwa.
     Koordynatorką konkursu została p. Małgorzata Artyszuk.


„SAMORZĄDY MAJĄ GŁOS”

     W roku szkolnym 2014/2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach przystąpił do ogólnopolskiego projektu „Samorządy mają głos”. Został on zorganizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Ma na celu wspieranie rozwoju samorządności uczniowskiej poprzez organizację demokratycznych wyborów oraz wypracowanie mechanizmów współdecydowania uczniów o sprawach szkoły.
     Koordynatorką projektu została p. Aneta Wilk.„TECHNOLOGIE CYFROWE”

     W roku szkolnym 2013/2015 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ślęzakach została zakwalifikowana do projektu „Technologie cyfrowe jako systemowe narzędzie wspomagające realizację programów rozwojowych oraz podnoszące jakość i atrakcyjność oferty edukacyjnej szkół Podkarpacia”. Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
     Projekt skierowany jest do uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej i obejmuje organizację zajęć pozalekcyjnych dydaktyczno – wyrównawczych oraz rozwojowych z:

  • przedmiotów humanistycznych,
  • języka angielskiego,
  • przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

     Wspomniane wyżej zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez: p. Danutę Boczulę, p. Elżbietę Obarę, p. Urszulę Rożek, p. Beatę Szewc oraz p. Marię Tłuścik.


„SZKLANKA MLEKA”

     W roku szkolnym 2014/2015 Szkoła Podstawowa w Ślęzakach bierze udział w programie „Szklanka mleka”. Celem programu jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych.
     W ramach programu uczniowie spożywają mleko białe i mleko smakowe o różnej zawartości tłuszczu, twarożki, sery i jogurty.


„OWOCE W SZKOLE”

     W roku szkolnym 2014/2015 nasza Szkoła Podstawowa bierze udział w programie „Owoce w szkole”. Świeże owoce i warzywa dostarczane są do naszej placówki za pośrednictwem Agencji Rynku Rolnego. Korzystają z nich uczniowie klas I – III.Opublikował: Sławomir Kaptur
Publikacja dnia: 14.10.2014
Podpisał: Sławomir Kaptur
Dokument z dnia: 19.11.2009
Dokument oglądany razy: 1 015