RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 14.10.2014, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Dostęp do pozostałych informacji publicznych


„TECHNOLOGIE CYFROWE”

     W roku szkolnym 2013/2015 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ślęzakach została zakwalifikowana do projektu „Technologie cyfrowe jako systemowe narzędzie wspomagające realizację programów rozwojowych oraz podnoszące jakość i atrakcyjność oferty edukacyjnej szkół Podkarpacia”. Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
     Projekt skierowany jest do uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej i obejmuje organizację zajęć pozalekcyjnych dydaktyczno – wyrównawczych oraz rozwojowych z:

  • przedmiotów humanistycznych,
  • języka angielskiego,
  • przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

     Wspomniane wyżej zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez: p. Danutę Boczulę, p. Elżbietę Obarę, p. Urszulę Rożek, p. Beatę Szewc oraz p. Marię Tłuścik.


„SZKLANKA MLEKA”

     W roku szkolnym 2014/2015 Szkoła Podstawowa w Ślęzakach bierze udział w programie „Szklanka mleka”. Celem programu jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych.
     W ramach programu uczniowie spożywają mleko białe i mleko smakowe o różnej zawartości tłuszczu, twarożki, sery i jogurty.


„OWOCE W SZKOLE”

     W roku szkolnym 2014/2015 nasza Szkoła Podstawowa bierze udział w programie „Owoce w szkole”. Świeże owoce i warzywa dostarczane są do naszej placówki za pośrednictwem Agencji Rynku Rolnego. Korzystają z nich uczniowie klas I – III.Opublikował: Sławomir Kaptur
Publikacja dnia: 14.10.2014
Podpisał: Sławomir Kaptur
Dokument z dnia: 19.11.2009
Dokument oglądany razy: 1 017